Czas na siebie

554,00 

„Czas dla siebie” –  Poczuj relaks nawet w pędzie dnia codziennego. Proponujemy Ci „Czas dla siebie” z gorącą, aromatyczną, czarną kawą i lekturą która przeniesie Cię w cudowny świat wyobraźni.

Clear
-
+

Romantycznie to modele inspirowane potrzebą melancholii, sentymentalnych tęsknot, intymnego spokoju.

Te urocze szpilki wykonane są z wysokiej jakości włoskiej skóry. Ręcznie malowane przez uznaną artystkę. Każdy model pochłania dużo pracy. Delikatne pociągnięcia pędzlem, a gdy jest taka potrzeba ostra kreska. Dbałość o najmniejsze szczegóły, to wszystko sprawia, że nasze buty są niepowtarzalne i stanowią małe dzieło sztuki.

Nasze wzory nie są w żaden sposób nadrukowywane, czy kopiowane, wszystko jest ręczną pracą artysty, stąd istnieje prawdopodobieństwo różnic. Mogą więc wystąpić małe odstępstwa nawet między prawym a lewym butem. Różnice te to jednak gwarancja, że do każdego modelu podchodzimy indywidualnie i każdy z nich jest niepowtarzalnym egzemplarzem.

Waga 1 kg
Wymiary 34 x 21 x 13 cm
rozmiar buta

35 (23 cm), 36 (23,5 cm), 37 (24 cm), 38 (24,5 cm), 39 (25,2 cm), 40 (26 cm), 41 (26,5 cm), 42 (27 cm)

rozmiar obcasa

5 cm, 7,5 cm, 9 cm, 11 cm

rodzaj obcasa

szpilka

kształt noska

szpic

materiał wewnętrzny

włoska skóra naturalna

materiał zewnętrzny:

włoska skóra naturalna

Wkładka:

włoska skóra naturalna

Pielęgnacja

Naszym produktem są buty ręcznie malowane. Wysokiej jakości skóra przyozdabiana jest w rozmaite wzory przez artystę plastyka. Szpilki, które Państwu oferujemy poddawane są specjalistycznej obróbce by ręcznie malowany obrazek był trwały i cieszył oko użytkownika przez bardzo długi okres czasu. Buty należy konserwować tak jak normalne skórzane obuwie, wyłączając jednak barwione pasty które mogą zabrudzić naniesiony przez plastyka obraz. Ręcznie malowane szpilki są oryginalnym, wyjątkowym produktem, który powinien zagościć w każdej garderobie. Dzięki tym nietuzinkowym butom możemy zamienić banalną stylizację w niekonwencjonalny look.

Więcej informacji na stronie „Produkty i pielęgnacja

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Czas na siebie”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *